BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!...

Telefon

Tel: +90 322 4294646

Fax: +90 322 4294645

 

Email

info@dogankavi.com.tr

 

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 8:00 - 18:00
​​Cumartesi : 8:00 - 16:00

Not: Çalışma saatleri dışında Lütfen satış Temsilcimiz aracılığıyla irtibat kurunuz.

İletişim kurduğunuz için Teşekkür Ederiz!

EKİBİMİZ

Genel Müdür - Burçin KAVİ - burcinkavi@dogankavi.com.tr

Genel Müdür Yardımcısı - Hasan Emir KAVİ - 0505 4286736 - hasankavi@dogankavi.com.tr

Yönetici Asistanı - Pınar Ceyda ARIK - 0542 4294646 - finans@dogankavi.com.tr

Ön Muhasebe Sorumlusu - Ali Şahin ÇAYIRCI - muhasebe@dogankavi.com.tr

Otomotiv Satış Müdürü - Murat YILDIZ - 0545 4294646 - muraty@dogankavi.com.tr

Direkt Satışlar Müdürü - Yalçın KARAKUŞ - 0530 7463526 - yalcin@dogankavi.com.tr

Endüstriyel Ürünler Satış Müdürü - Hasan Emir KAVİ - 0505 4286736 - hasankavi@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Mersin, Tarsus) - M.Sami KALAYCI - 0552 4204646 - sami@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Mersin İlçeler) - Ramazan DAĞDELEN - 0541 4294646 - ramazan@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Osmaniye ve İlçeler) - Ferda  KÖKSAL - 0543 4234646 - ferda@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Adana Merkez İlçeler) - Şükrü KURTAR - 0552 4214646 - sukru@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler) - Ayhan KABAHARNUP - 0552 4294646 - ayhan@dogankavi.com.tr

Satış Temsilcisi (Endüstriyel Ürünler) - Barkın TUNCAY - 0542 4224646 - barkin@dogankavi.com.tr

Sevkiyat Sorumlusu - Emrah BARÇIN - 0555 0959542

Depo Sorumlusu - Eser KÜÇÜKKARATAŞ

BURADAYIZ!...

Yeşiloba Mahallesi 46007 sokak Ata Kaportacılar Sitesi No:12/A Seyhan / Adana / Türkiye